Leegstaand gebouw verhuren of transformeren
Bent u eigenaar van een leegstaand gebouw, zoals een kantoor of school? Dan kunt u het tijdelijk verhuren. Het gebouw moet op een relatief gemakkelijke manier bewoonbaar te maken zijn. De maximale termijn voor de verhuur is 10 jaar. De vergunning tot tijdelijke verhuur van een leegstaand pand vraagt u aan bij de gemeente.
Transformatie van kantoor naar woningen
Wilt u als gemeente, eigenaar of andere betrokkene een leegstaand kantoor transformeren naar woningen? Een expertteam van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO) adviseert gemeenten over de mogelijkheden van kantoortransformatie.
Regelhulp VastgoedTransformatie
Een Regelhulp vertelt u aan de hand van een aantal vragen welke regels voor u gelden. Met de Regelhulp VastgoedTransformatie krijgt u inzicht in de haalbaarheid van transformatie van een (leegstaand) gebouw.