Zoeken

Informatiebijeenkomsten GLB 2023

Binnenkort kunt u zich aanmelden voor informatiebijeenkomsten vanaf 1 maart 2023. Deze zijn nu nog niet bekend.

In welke regio's zijn de bijeenkomsten?

Wij organiseren deze bijeenkomsten in een aantal regio’s in Nederland. We weten dat het nieuwe GLB en de voorwaarden daar grote impact hebben. Het gaat om delen van Groningen, Drenthe, Friesland, Flevoland, Noord-Brabant, Zuid- en Noord-Holland.

Wat kunt u verwachten?

De bijeenkomst gaat over de nieuwe voorwaarden, de zogenoemde conditionaliteiten. Hieronder vallen bijvoorbeeld de bufferstroken, bodembedekking en gewasrotatie.

Onze adviseurs geven ook uitleg over de nieuwe eco-regeling en het agrarisch natuur- en landschapsbeheer (ANLb). Daarnaast krijgt u uitleg over de eco-activiteiten, de uitbetaling van de basispremie en het mestbeleid.

Hoe meldt u zich aan voor een bijeenkomst?

Vul uw gegevens in op het aanmeldformulier via de blauwe knop. Op het formulier vindt u de locaties met bijeenkomsten.

Lukt uw aanmelding niet of heeft u hier vragen over? Mail uw vraag en gegevens naar LNV - Het nieuwe GLB

Nodig een spreker uit

Wilt u voor uw eigen bijeenkomst een spreker van RVO uitnodigen om voorlichting te geven? Dit is altijd mogelijk.

Hoe nodigt u een spreker uit?

Vul het formulier in via de blauwe knop. Wij nemen binnen 3 werkdagen contact met u op.

Deze informatie is geplaatst door

Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO)
Over onsContactDisclaimerCookies & PrivacyToegankelijkheidAPIBusiness.gov.nl (English)Ondernemersplein is een initiatief van:KVKRijksdienst voor Ondernemend NederlandRDWBelastingdienstCentraal Bureau voor de StatistiekUWVToegankelijkheidsniveau: W3C WAI-AA WCAG 2.1